Nu de verkeerssituatie bij hotel de Efteling gereed is, is het aardig om te zien hoe voor onze wijk de bereikbaarheid en doorstroming sterk verbeterd is. Als je goed kijkt - de contouren voor de nieuwe afslag liggen er al. Zie bij 2travel2.nl voor meer fotos van de aanvang van de reconstructie van de N261. De allereerste werkzaamheden kunt u ook zien bij 2travel2.nl - het is dan nog hartje winter in 2013!!!

Link: https://www.youtube.com/embed/cUNjIvJfSxg

Nieuws

Het BPT “Oude Omdraaier” wil op actieve wijze de bewoners bij de wijk betrekken en zal daarom op gezette tijden activiteiten plannen. Deze zullen via Nieuws worden aangekondigd. Verder zal in deze rubriek informatie opgenomen worden die in de pers heeft gestaan of die de gemeente gepubliceerd heeft en die te maken heeft met onze wijk. Ook willen we hier aan bewoners van de wijk de mogelijkheid bieden met andere wijk bewoners informatie te delen die zij relevant vinden voor de wijk.