.. Een gevaarlijke tak in een boom? Ratten gezien? Heeft u een initiatief, tip(s) of een compliment? Maak nu online een melding!

Fix het makkelijk met Fixi, een nieuw meldsysteem openbare ruimte in gebruik genomen door onze gemeente.

IMG_9570.jpgMeldingen en tips over de openbare ruimte geeft u eenvoudig aan ons door via Fixi. U kunt een melding maken door te registreren, in te loggen of u kunt een melding maken zonder account. Er is ook een app versie voor mobiele telefoons op IOS en Android. Handig om meteen een foto te maken en toe te voegen. 

Direct een melding maken kan via deze link.

Na een melding kunt u ook hier de voortgang volgen.

Meer hierover lezen op de website van de gemeente.

 

Nieuws

Het BPT “Oude Omdraaier” wil op actieve wijze de bewoners bij de wijk betrekken en zal daarom op gezette tijden activiteiten plannen. Deze zullen via Nieuws worden aangekondigd. Verder zal in deze rubriek informatie opgenomen worden die in de pers heeft gestaan of die de gemeente gepubliceerd heeft en die te maken heeft met onze wijk. Ook willen we hier aan bewoners van de wijk de mogelijkheid bieden met andere wijk bewoners informatie te delen die zij relevant vinden voor de wijk.